1999 yılından günümüze sosyal latin dansları ağırlıklı olarak, bizzat 2008 Dünya Salsa Şampiyonu (QPM-İngiltere), TDSF Antrenör ve Hakemi Cihat Can tarafından verilen profesyonel eğitimiyle faaliyetini sürdüren Cihat Can Dance Company, Bağdat Caddesinin prestijli spor salonlarından 1650 m2 lik alana kurulu The Shore Club’de eğitimlerine devam etmektedir. 

Dans kurslarımızda partner zorunluluğu bulunmamaktadır. Ders sırasında isteğe bağlı 5 dakikada bir partner değiştirerek birden fazla partnerle dans edebilme fırsatı yakalayabileceğiniz gibi, teknik ve uygulamalı figürlerle kendinizi geliştirme olanağına da sahipsiniz.


Her hafta 200 civarı bir çok farklı meslek gurubundan dansseverin katıldığı, İstanbul’daki en popüler latin dans gecesini gerçekleştiren Cihat Can’ın Cumartesi Gecesi Latin Ateşi’nde dansla ilgili bildiklerinizi pekiştirebilirsiniz.

Dersler haftada 1 gün 1,5 saat şeklinde akşam saatlerinde yapılmakta olup ders ücretleri aylık 4 ders için 150 TL.dir. 

Dans eğitimi çok önemlidir, yaşınız ne olursa olsun doğru eğitim duruşunuzu, hareketlerinizi, estetiğinizi, anatominizi geliştirir, eğitim aldığınız ortamın kalitesi psikolojinizi olumlu etkiler. Eğer kaliteli bir yaşam anlayışına sahipseniz dans eğitimininde en kalitelisini almalısınız. Dansçı, dans eğitmeni ve dans koreografı farklı kavramlardır. Birinde iyi olan diğerinde yeterli olmayabilir. Dans eğitmeninizin yetkinliğini, altyapısını ve dansını sorgulayın.

"Unutmayın! Eğitmeniniz nasıl dans ediyorsa sizde öyle dans edeceksiniz..."

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!